Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Tarihi

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir tesistur. Azamet, pediatri uzmanlarının global çapta çocuk sağlığı ve emrazı mevzularında ortaklık yapmasını ammaçlamaktadır. IPA, çocuk sağlığının gelişmesine ve çocukların sağlıklı bir hayat sürdüklerini isteklendirme buyurmak dâhilin çkırmızıışır. Azamet, çocuk sağlığı mevzularında marifet, ilmî sondaj ve eğitim alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının kürevi çapta ortaklık yapmasına isteklendirme etmektedir. Azamet, çocuk hakları ve sağlıklı bir hayat dâhilin mukteza olan ortamların yaratılması mevzularında çkırmızıışmalar yapmaktadır. Cesim başarıya imza atan iki Türk Baba – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu zaman çıbankanlığını, Cömertlik Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı ve emrazı mevzularında global ortaklık ortamında olmasını ammaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlıklı bir hayat sürdüklerini isteklendirme buyurmak ve çocuk sağlığının gelişmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının marifet, ilmî sondaj ve eğitim alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve kürevi çapta ortaklık yapmasına isteklendirme buyurmak dâhilin çkırmızıışır. Azamet, çocuk sağlığı konularındaki ilmî gelişmeleri ve çocuk emrazının tedavisi konularını kovuşturulma paha. Bu bilgileri dünya çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlıklı bir hayat dâhilin mukteza olan ortamların yaratılması mevzularında da çkırmızıışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli konularından sığınmacı çocuklar konusunu Cömertlik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada yetişkin alkış mecmuıştır. Sonuç olarak Azamet, çocukların sağlıklı ve adil bir hayat dâhilin mukteza olan fiziksel, hissî ve toplumsal ortamların yaratılmasını isteklendirme paha ve bu konulara ilişkin politika belgeleri hazırlar.
IPA, dünya çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklık yapmasını ve çocuk sağlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri kovuşturulma etmelerini isteklendirme paha. Cihan çapında çocukların sağlıklı ve adil bir hayat sürmelerini isteklendirme etmeyi ammaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri sahaındaki uzmanların ve araştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlığı ve emrazı mevzularında vukuf paylaşmasını isteklendirme paha. Azamet, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri kovuşturulma etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı olur.
IPA aynı zamanda çocuk sağlığı mevzularında global bir düşünüm birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi konularındaki en uz uygulamaları belirler. Azamet, çocuk sağlığı mevzularında eğitim veren programlar hazırlar. Bu programları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Azamet, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklık yaparak çocukların gelecekleri dâhilin çkırmızıışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Cömertlik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde telakkimeler yaparak çocukların elan uz bir müstakbel ortamında evetşamaları dâhilin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlıklı bir hayat dâhilin mukteza olan ortamlar mevzularında çkırmızıışır. Azamet, çocukların sağlıklı olarak evetşayacakları fiziksel, hissî ve toplumsal ortamların yaratılmasını isteklendirme paha. Bu konulara ilişkin politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının dünya çapında ortaklık yapmasına ve çocuk sağlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri kovuşturulma etmelerine olanak tanılamayan bir tesistur.

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://diyetisyenler.name.tr/ https://genelbilgi.name.tr/ https://siberguvenlikuzmani.name.tr/ https://aricilikvebalcilik.name.tr/ https://muzikal.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al